Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Левски обяви седмичната си програма

Левски обяви седмичната си програма

Novsport

Програмата на представителния отбор на „ПФК Левски“ и юношеските формации на Академия „Левски“ за периода 28 септември – 4 октомври 2020 г. е следната:

ПРЕДСТАВИТЕЛЕН ОТБОР:

28 септември, понеделник, 11:00 часа – тренировка (закрита за представителите на медиите)

29 септември, вторник, 11:00 часа – тренировка (закрита за представителите на медиите)

30 септември, сряда, 11:00 часа – тренировка (закрита за представителите на медиите)

1 октомври, четвъртък, 11:00 часа – тренировка (закрита за представителите на медиите)

2 октомври, петък, 19:00 часа – тренировка (открита за представителите на медиите в първите 20 минути)

3 октомври, събота, 20:15 часа – „Левски“ – „Ботев“ (Враца), 8-ми кръг, Първа професионална лига – стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“



АКАДЕМИЯ „ЛЕВСКИ“:

29 септември, вторник, 13:00 часа - „Левски“ – „Борислав“ (Първомай), 9-ти кръг - Елитна група U15, комплекс „Георги Аспарухов“ – изкуствен терен

29 септември, вторник, 16:00 часа - „Левски“ – „Левски - Раковски“, 9-ти кръг - Елитна група U17, комплекс „Георги Аспарухов“ – изкуствен терен

30 септември, сряда, 16:00 часа – „Локомотив“ (Пловдив) - „Левски“, 10-ти кръг – Елитна група U19, „Градски стадион“, Пловдив



30 септември, сряда, 16:00 часа – „Левски“ – „Развитие на млади футболисти“ (София), 1-ви кръг – Купа БФС U16, комплекс „Георги Аспарухов“ – изкуствен терен

1 октомври, четвъртък, 16:00 часа – „Ботев 57“ (София) - „Левски“, 1-ви кръг – Купа БФС U14, „57-мо СОУ“, София – изкуствен терен

3 октомври, събота, 10:00 часа – „Славия“ - „Левски“, 10-ти кръг - Елитна група U15, стадион „Славия“ – изкуствен терен

3 октомври, събота, 12:00 часа – „Славия“ - „Левски“, 10-ти кръг - Елитна група U17, стадион „Славия“ – изкуствен терен

3 октомври, събота, 13:00 часа – „ЦСКА 1948“ (София) - „Левски“, 6-ти кръг – Зонално първенство U16, кв. Требич

4 октомври, неделя, 9:30 часа – „Локомотив“ (София) - „Левски“, 4-ти кръг - Градско първенство U14, стадион „Локомотив“ – изкуствен терен

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948