Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ОБЗОР: Левски обърна Рапид, ЦСКА и Лудогорец със загуби в контролите

ОБЗОР: Левски обърна Рапид, ЦСКА и Лудогорец със загуби в контролите

Novsport

Отборът на Левски постигна късен обрат срещу австрийския гранд Рапид Виена и спечели с 2:1 втората си контрола от подготвителния лагер в Турция.

Там се готви и българският шампион Лудогорец, който днес отстъпи пред Цървена звезда с 0:1, докато в Испания отборът на ЦСКА падна от чешкия Яблонец с 0:2.

Така „червените“ останаха без отбелязано попадение в петте изиграни контроли на испанска земя, след 4 загуби и нулево реми.

Ето и всички резултати от контролите на българските отбори днес, събота, 01 февруари 2020 година:

Левски (София) - Рапид (Австрия) 2:1 (подробности)

ЦСКА - Яблонец (Чехия) 0:2 (подробности)

Лудогорец - Цървена звезда (Сърбия) 0:1 (подробности)

Локомотив (Пловдив) - Динамо (Грузия) 0:2 (подробности)

Арда (Кърджали) - Раднички (Сърбия) 0:0 (подробности)

ЦСКА 1948 (София) - Ален (Германия) 0:0 (подробности)

Локомотив (София) - Фероникели (Косово) 0:0 (подробности)

Пирин (Благоевград) - Македония ГП (Северна Македония) 2:2 (подробности)

Хебър (Пазарджик) - Химки (Русия) 0:0 (подробности)

Вихрен (Сандански) - Кариана (Ерден) 0:2 (подробности)

Витоша (Бистрица) - Пюник (Армения) 1:1

Свиленград - Розова долина (Казанлък) 3:1

Несебър - Атлетик (Куклен) 2:2



Ботев Пд /юноши/ - Гигант (Съединение) 2:2

Септември (Симитли) – Пирин Благоевград /юноши/ 6:0

Асеновец (Асеновград) - Сокол (Марково) 0:1

Спартак (Варна) - Посейдон (Румъния) 3:0

Чавдар (Етрополе) - Спартак (Плевен) 4:1

Славия /юноши/ - Спартак (Пловдив) 6:1

Академия Ботев (Враца) - Дреновец 0:0

Долно Езерово - Карнобат 0:3

Кюстендил - Струмска слава (Радомир) 1:1

Оборище (Панагюрище) - Марица (Пловдив) 2:0

Беласица (Петрич) - Левски /юноши/ 1:0

Септември (София) - Академия Пандев (Северна Македония) 2:2

Орловец (Кокаляне) - Драгоман 0:1

Янтра (Габрово) - Берое /юноши/ 3:2

Миньор (Раднево) - Созопол 2:2

Загорец (Нова Загора) - Черноморец (Бургас) 0:2

Миньор (Перник) - Марек (Дупница) 2:1

Левски (Карлово) - Родопа (Смолян) 0:0

Борислав (Първомай) - Чико Бунара (Бяга) 4:0

Монтана - Краснодар III (Русия) 2:0

Енев (Дибич) - Шумен 2:3

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село