Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Обявиха съдийските наряди за предстоящия кръг във Втора лига

Обявиха съдийските наряди за предстоящия кръг във Втора лига

Novsport

От БФС публикуваха съдийските назначения за предстоящия 20-и кръг във Втора лига.

26 Фев 2021 г. Петък 15:00 ч.
ФК Пирин АД - Септември См
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Георги Валентинов Стамболджиев АС2: Цветан Гошов Горанов
4-ТИ: Любослав Бисеров Любомиров
СН: Милко Петков Николов

27 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - Спортист 2009
ГС: Рюстем Джемил Карагарен АС1: Румен Емилов Иванов АС2: Владимир Здравков Хубенов
4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет
СН: Стоян Иванов Вътев

27 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
Миньор - ОФК Локомотив Горна Оряховица
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Петър Николов Джугански АС2: Тодор Василев Вуков
4-ТИ: Иван Стефанов Иванов
СН: Георги Стефанов Кордев

27 Фев 2021 г. Събота 14:00 ч.
ФК Локомотив 1929 - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС: Красимир Маргаритов Кръстев АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Живко Руменов Петров
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева
СН: Галина Лазарова Донева

28 Фев 2021 г. Неделя 14:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Лудогорец 1945 II
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Николай Георгиев Попниколов АС2: Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ: Мирослав Константинов Кузманов
СН: Стефан Спасов Иванов



1 Мар 2021 г. Понеделник 15:00 ч.
ФК Струмска слава 1927 - Хебър 1918
ГС: Йото Валентинов Гарабедов АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Борислав Николаев Колев
4-ТИ: Николай Руменов Рамунски
СН: Владимир Йорданов Владимиров

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948