Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ОФИЦИАЛНО: БФС отложи Арда - Лудогорец

ОФИЦИАЛНО: БФС отложи Арда - Лудогорец

Novsport

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз потвърди съобщената по-рано от Novsport.com новина, че неделният мач между отборите на Арда и Лудогорец е отложен за 18-и март.

Освен това, от централата съобщиха програмата за последните два кръга на редовния сезон на елита и за следващите два кръга от Втора лига.

Ето и всички решения на СТК към БФС от днес, петък, 29.02.2020 година:

Предвид гостуването на Лудогорец в Милано – град, граничещ с карантинна зона и установени заболели от коронавирус и с цел запазване на здравето на всички участници в организацията на футболно състезание и изчакване на резултат от пробите, взети от състезателите и щаба на ПФК „Лудогорец 1945“, срещата от 23-ти кръг на Първа лига между отборите на ПФК „Арда“ Кж и ПФК „Лудогорец 1945“ Рз, ще се играе на 18.03 /сряда/ 2020 година от 18.00 часа, вместо на 01.03/неделя/2020 г от 16.45 ч.

Срещата от 24-ти кръг на Първа лига между отборите на Етър и Арда ще се играе по програма в събота /07.03/ от 12:30 часа и ще се предава по Нова ТВ вместо по Диема спорт.

Срещата от 24-ти кръг на Първа лига между отборите на ФК „Славия 1913“ Сф и ПФК „Ботев“ Пд, ще се играе по програма на 08.03/неделя/ от 12.30 часа и ще се предава по Диема спорт вместо по Нова ТВ.



Приема предложената програма за 25 ти и 26-ти кръг на Първа лига, както следва*:

XXV кръг

13.03 /петък/ Царско село - Славия 17.30 Диема спорт

14.03 /събота/ Дунав - Арда Кж 12.30 Диема спорт

Локомотив Пд - Етър ВТ 14.45 Диема спорт

Левски - Лудогорец 17.15 Диема спорт

15.03 /неделя/ Ботев Пд - Ботев Вр 12.30 Нова спорт

Берое - Черно море 14.45 Диема спорт

Витоша - ЦСКА –София 17.30 Диема спорт

XXVI кръг

20.03 /петък/ Черно море - Витоша 17.30 Диема спорт

21.03 /събота/ Ботев Вр - Царско село 13.00 Диема спорт

Лудогорец - Ботев Пд 15.30 Диема спорт

ЦСКА –София - Локомотив Пд 18.00 Диема спорт

22.03 /неделя/ Етър ВТ - Дунав 12.00 Диема спорт

Арда Кж - Левски 14.15 Диема спорт

Славия - Берое 16.15 Нова спорт

Приема предложената програма за 23 ти и 24-ти кръг на Втора лига, както следва*:

XXIII кръг 15.30

14.03 /събота/ Спартака Пл - Пирин Бл

Локомотив Сф - Спартак Вн

Ботев Гълъбово - Монтана

Хебър Пз - Струмска слава

Кариана - Септември Сф

Черноморец Бч - Литекс

16.03/понеделник/ ЦСКА 1948 - Локомотив ГО 17.30 Диема спорт

Лудогорец ІІ - Поморие 3 : 0 сл

Нефтохимик 1962 - Почива

XXIV кръг 15.30

20.03 /петък/ Септември Сф - Нефтохимик 1962

Литекс - Кариана

21.03 /събота/ Струмска слава - ЦСКА 1948

Спартак Вн - Спартака Пл

Пирин Бл - Черноморец Бч 17.00

22.03 /неделя/ Локомотив ГО - Лудогорец ІІ

23.03/понеделник/ Монтана - Локомотив Сф 17.30 Диема спорт

Поморие - Ботев Гълъбово 3 : 0 сл

Хебър Пз - Почива

*БФС си запазва правото за промени в програмата.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село