Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ОФИЦИАЛНО: Николай Йорданов свири Левски - Лудогорец

ОФИЦИАЛНО: Николай Йорданов свири Левски - Лудогорец

Novsport

БФС обяви съдийските наряди за първия кръг в efbet Лига след пандемията.

XXV кръг в елита ще стартира този петък от 18:45 с двубоя Локо Пд – Етър, който ще бъде ръководен от Волен Чинков.

На 5 юни ще се изиграе и дербито на кръга между Левски и Лудогорец, а за главен арбитър е назначен Николай Йорданов.

Всички назначения за XXV кръг в efbet Лига:

5, Юни 2020 г. Петък 18:45 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Етър
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Димитър Русенов Русев АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН: Антон Симеонов Генов

5, Юни 2020 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Константин Делов Писков

6, Юни 2020 г. Събота 17:00 ч.
ПФК Дунав - ФК Арда
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Ахмед Яшар Ахмед

6, Юни 2020 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Ботев - ПОФК Ботев Враца
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Валентин Желев Добрев

6, Юни 2020 г. Събота 21:00 ч.
ФК Витоша - ПФК ЦСКА
ГС: Радослав Петров Гидженов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Евгени Георгиев Георгиев



7, Юни 2020 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК Берое - ПФК Черно море
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Иво Николаев Колев
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Петър Стоянов Петров

8, Юни 2020 г. Понеделник 20:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Славия 1913
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Деница Павлова Крумова

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село