Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

ОФИЦИАЛНО: Определиха съдиите за следващия кръг в елита

ОФИЦИАЛНО: Определиха съдиите за следващия кръг в елита

Novsport

Съдийската комисия към БФС назначи Радослав Гидженов за арбитър на двубоя от XVIII кръг на Първа лига между отборите на ЦСКА и Черно море (Варна).

Срещата ще се играе пред празни трибуни на 20 февруари (събота) от 17:30 часа на стадион "Българска армия".

Асистенти на Гидженов ще бъдат Иво Колев и Йордан Петров. Станимир Тренчев е определен за четвърти рефер, а Георги Нарлев ще изпълнява функциите на съдийски наблюдател на мача.

Волен Чинков пък ще ръководи дербито на кръга между Локомотив (Пловдив) и Лудогорец, докато Димитър Димитров ще дебютира в елита на мача Арда - Ботев (Враца).

Ето и всички съдийски назначения за XVIII кръг на Първа лига*:

19 Фев 2021 г. Петък 17:30 ч.

ПФК Монтана 1921 - ФК ЦСКА 1948
ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Петър Николов Джугански АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Димитър Цолов Буров
СН: Йордан Костадинов Иванов

20 Фев 2021 г. Събота 12:30 ч.
ФК Арда - ПОФК Ботев Враца
ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Станислав Лазаров Станев
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Атанас Петров Бозев

20 Фев 2021 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Георги Кънчев Димитров
СН: Георги Владимиров Игнатов



20 Фев 2021 г. Събота 17:30 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Черно море
ГС: Радослав Петров Гидженов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Йордан Петров Петров
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Георги Генов Нарлев

21 Фев 2021 г. Неделя 14:30 ч.
ПФК Берое - ПФК Славия 1913
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Владимир Вълков Вълков
СН: Ахмед Яшар Ахмед

21 Фев 2021 г. Неделя 17:00 ч.
ФК Етър - ПФК Левски
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Георги Милков Гинчев
СН: Йордан Динков Сталев

22 Фев 2021 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Ботев
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Мирослав Николаев Желев
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Стоян Маринов Алексиев

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948