Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

ОФИЦИАЛНО: Френски топрефер свири Левски – Славия на „Герена“

ОФИЦИАЛНО: Френски топрефер свири Левски – Славия на „Герена“

Novsport

Френски рефери ще ръководят най-старото столично дерби между отборите на Левски и Славия.

Това съобщиха от Съдийската комисия към Българския футболен съюз, след като по-рано през деня от централата оповестиха, че са получили писмо-молба, изразяващо желанието на Френската футболна федерация да изпрати топ съдията Клеман Тюрпен и помощниците му Никола Дано и Сирил Грингор да ръководят среща от българското първенство.

Това вече е факт - тримата получиха наряд за мача в събота на „Герена“.

Дербито ЦСКА – Лудогорец пък бе поверено на Никола Попов, с помощници Иво Колев и Георги Тодоров.

Ето и всички наряди за предстоящия 29-и кръг на efbet Лига*:

2 Юли 2020 г. Четвъртък 18:30 ч.
ФК Етър - ФК Витоша
ГС: Мустафа Севди Шефкет АС1: Светослав Колев Енчев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Деница Павлова Крумова

2 Юли 2020 г. Четвъртък 20:45 ч.
ФК Царско село 2015 - ПФК Черно море
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Петър Николов Джугански АС2: Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Валентин Желев Добрев

3 Юли 2020 г. Петък 18:45 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Арда
ГС: Ивелин Венциславов Занев АС1: Светослав Станимиров Стойчев АС2: Теодор Пешев Петров
4-ТИ: Георги Димитров Давидов
СН: Иван Захариев Вълчев



3 Юли 2020 г. Петък 21:00 ч.
ПФК Ботев - ПФК Дунав
ГС: Димо Стоянов Димов АС1: Мирослав Николаев Желев АС2: Станимир Илков Илков
4-ТИ: Валентин Станчев Железов
СН: Константин Делов Писков

4 Юли 2020 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Левски - ПФК Славия 1913
ГС: Clément TURPIN АС1: Nicolas DANOS АС2: Cyril GRINGORE
4-ТИ: Георги Николов Кабаков
СН: Георги Василев Йорданов

5 Юли 2020 г. Неделя 18:45 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ПФК Берое
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Ичко Лозев Лозев

5 Юли 2020 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Георги Пламенов Тодоров
4-ТИ: Волен Валентинов Чинков
СН: Йордан Костадинов Иванов

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948