Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Партизан чака Левски за Купата, ЦСКА срещу Ботев Ихтиман или Нефтохимик

Партизан чака Левски за Купата, ЦСКА срещу Ботев Ихтиман или Нефтохимик

Novsport

Партизан Червен бряг е съперникът на Левски в първия кръг за Купата на България. В същото време ЦСКА ще гостува на победителя от двойката между Ботев Ихтиман и Нефтохимик.

Носителят на Купата на България Локомотив Пловдив ще гостува на победителя от двойката между Загорец и Хебър Пазарджик.

Шампионът Лудогорец ще играе срещу Свети Никола или Спортист Своге.

Една от потенциалните най-интересни двойки в първия кръг може да изправи един срещу друг Локомотив София и Арда.Берое ще гостува на победителя от сблъсъка между Родопа Смолян и Пирин Благоевград. Ботев Пловдив ще се изправи срещу Оборище или Добруджа.
Мачовете от първия кръг за Купата на Българияще се играят на 20-22 октомври 2020 г. Двубоите от втория квалификационен кръг на турнира ще се проведатна 29, 30септември и 1 октомври.

Жребий за първиякръг на Купата на България:

Загорец Нова Загора/Хебър Пазарджик - Локомотив Пловдив
Ботев Ихтиман/Нефтохимик - ЦСКА
Спартак 1918 Варна/Локомотив София - Арда
Родопа Смолян/Пирин Благоевград - Берое
Надежда Доброславци/Миньор Перник - Ботев Враца
Оборище Панагюрище/Добруджа - Ботев Пловдив
Светкавица Търговище/Созопол - Етър Велико Търново
Партизан Червен Бряг - Левски
Свети Никола Бургас/Спортист Своге - Лудогорец
Извор Горски Извор/Септември Симитли - Монтана
Черноморец Балчик/Витоша Бистрица - Септември София
Севлиево/Локомотив Горна Оряховица - Славия
Чавдар Троян/Кариана Ерден - Царско село
ФК Дреновец/Струмска слава - ЦСКА 1948
Дунав Русе/Янтра Габрово - Черно море
Победителят от двойкатаБеласица - Литекс се класира директно за втория кръг на Купата на България



Жребий за втория предварителен кръг на Купата на България:
1.Спартак 1918 Варна - Локомотив София
2. Чавдар Троян - Кариана Ерден
3. Черноморец Балчик - Витоша Бистрица
4. Ботев Ихтиман - Нефтохимик
5. Севлиево - Локомотив Горна Оряховица
6. Надежда Доброславци - Миньор Перник
7. Партизан Червен бряг - се класира директно за първия кръг на турнира за Купата на България
8. Беласица - Литекс
9. Загорец Нова Загора - Хебър Пазарджик
10. Родопа Смолян - Пирин Благоевград
11. Извор Горски Извор - Септември Симитли
12. Дунав Русе - Янтра Габрово
13. Оборище Панагюрище - Добруджа
14. Свети Никола Бургас - Спортист Своге
15. Светкавица Търговище - Созопол
16. ФК Дреновец - Струмска слава

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948