Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Левски (София)Локомотив (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Повериха Марица - Етър на Йото Гарабедов

Повериха Марица - Етър на Йото Гарабедов

Topsport.bg

От БФС обявиха съдийските наряди за срещите от 17-ия кръг във Втора лига. Дербито между Марица и Етър ще бъде ръководено от Йото Гарабедов.

Ето всички съдийски назначения:

7 ноември 2021 г., неделя, 12:45 ч.

ПФК Марица 1921 - ФК Етър

ГС: Йото Валентинов Гарабедов АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Виктор Андриянов Кукуянов

4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев

СН: Иво Величков Боев

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

ПФК Нефтохимик 1962 АД - Марек 1915

ГС: Геро Георгиев Писков АС1: Мартин Томиславов Русев АС2: Радослав Георгинов Вутов

4-ТИ: Георги Иванов Иванов

СН: Георги Иванов Хаджийски

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

ФК Струмска слава 1927 - ПФК Монтана 1921

ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Петър Николов Джугански АС2: Марин Иванов Бонев

4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов

СН: Антон Янков Терзиев

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

ПФК Септември Сф - Спортист 2009

ГС: Николай Валентинов Малджански АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Николай Иванов Михайлов

4-ТИ: Мариян Георгиев Гребенчарски

СН: Тихомир Димитров Костовски

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

ПФК Добруджа 1919 - ОФК Янтра 2019

ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Петър Велизаров Митрев

4-ТИ: Иван Руменов Христов

СН: Живко Георгиев Недялков

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

ФК Левски Лом 2020 - Септември Симитли

ГС: Петър Георгиев Кузев АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Михаел Николаев Денчев

4-ТИ: Михаел Петков Павлов

СН: Стефан Иванов Йорданов

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

ФК Литекс - Миньор Перник

ГС: Мартин Живков Великов АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Калин Валентинов Киров

4-ТИ: Калоян Красимиров Цветков

СН: Йосиф Петров Ронков

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

Спартак Варна - Ботев Пд II

ГС: Димитър Иванов Желязков АС1: Александър Христов Апостолов АС2: Теодор Пешев Петров

4-ТИ: Стилян Стоянов Колев

СН: Стоян Иванов Вътев

7 ноември 2021 г., неделя, 14:30 ч.

ЦСКА 1948 II - ФК Созопол

ГС: Мустафа Севди Шефкет АС1: Владимир Здравков Хубенов АС2: Екатерина Маринова Петкова

4-ТИ: Иван Стефанов Иванов

СН: Асен Йорданов Николов

8 ноември 2021 г., понеделник, 14:30 ч.

ПФК Лудогорец 1945 II - Хебър 1918

ГС: Васил Петров Минев АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Андрей Венков Николов

4-ТИ: Борис Борисов Попов

СН: Ивайло Серьожев Лазаров

Topsport.bg


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Локомотив
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Пирин
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948