Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Славия направи реми със словаци

Отборът на Славия завърши при резултат 1:1 със словашкия Серед в контролна среща. Днешният съперник на "белите" се намира на 10-о място в Цоргон лига.

В 3-ата минута футболистите на Славия имаха претенции за неотсъдена дузпа в тяхна полза. Галин Иванов овладя топката и изглежда, че бе фаулиран от защитник на Серед, но главният съдия даде сигнал играта на продължи.

В 13-ата минута Галин Иванов опита да се възползва от грешка в защитата на Серед, но ударът му бе париран от стража Байта.

В 22-ата минута нови претенции на “белите” за игра с ръка на защитник на Серед в наказателното поле бяха подминати от главния съдия.

В 50-ата минута Галин Иванов стреля право в ръцете на вратаря на Серед.

В 77-ата минута със сериозен пропуск се отчете Емил Виячки, който имаше добра възможност да открие резултата след подаване на Емил Стоев.

Пет по-късно Галин Иванов се разписа след добро подаване на Радослав Кирилов.

Панайотис Лука изравни две минути преди края на редовното време, с което оформи и крайния резултат.