Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Стана ясно кой ще свири ЦСКА - Черно море за Купата

Стана ясно кой ще свири ЦСКА - Черно море за Купата

Novsport

Станаха ясно съдийските назначения за мачовете от осминафиналите в турнира за купата на България по футбол. Голямото дерби от тази фаза на надпреварата между ЦСКА и Черно море във вторник е поверено на Волен Чинков.

1 март, понеделник 17.30 часа
ПФК Локомотив 1926 - Беласица
ГС: Васил Петров Минев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов
СН: Крум Добринов Стоилов

2 март, вторник 17.30 часа
ФК Етър - ФК Арда
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Иван Георгиев Пенчев
СН: Кольо Димитров Данев

2 март, вторник 17.30 часа
ПФК ЦСКА-София - ПФК Черно море
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Константин Делов Писков

3 март, сряда 12.00 часа
ПФК Ботев - ФК ЦСКА 1948
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Кристиян Николов Колев
СН: Радан Василев Мирянов

3 март, сряда 15.00 часа
ФК Царско село 2015 - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Николай Георгиев Ангелов



3 март, сряда 18.00 часа
ПФК Левски - ПФК Берое
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Иво Венциславов Андреев
СН: Георги Владимиров Игнатов

4 март, четвъртък 14.00 часа
ПОФК Ботев Враца - ФК Черноморец Балчик
ГС: Благой Кирилов Манов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ: Николай Валентинов Малджански
СН: Александър Костадинов Костадинов

4 март, четвъртък 17.30 часа
ПФК Славия 1913 - ПФК Монтана 1921
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ: Петър Григоров Григоров
СН: Петър Стоянов Петров

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Етър
Монтана
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948