Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Левски (София)Локомотив (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)ЦСКА 1948 (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Дунав (Русе)

Съдийските наряди за поредния кръг във Втора лига

Съдийските наряди за поредния кръг във Втора лига

Topsport.bg

Радослав Гидженов получи наряд за мача от 18-ия кръг на Втора лига между Спортист Своге и Спартак Варна.

Георги Гинчев ще свири друг възлов мач от Втора лига между Монтана и Септември София.

Никола Петров е съдия на Созопол и Марица. Проспериращият Димитър Димитров пък ще ръководи Марек - Хебър

Съдийски назначения 18-ти кръг Втора лига

19 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч.

Марек 1915 - Хебър 1918

ГС: Димитър Димитров Димитров АС1: Димитър Добромиров Димитров АС2: Станислав Лазаров Станев

4-ТИ: Венцислав Георгиев Митрев

СН: Георги Иванов Хаджийски

19 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч.

Септември См - ПФК Лудогорец 1945 II

ГС: Петър Григоров Григоров АС1: Асен Крумов Крумов АС2: Петър Милчев Рангелов

4-ТИ: Мартин Иванов Марков

СН: Крум Добринов Стоилов

19 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч.

Миньор - ПФК Добруджа 1919

ГС: Рюстем Джемил Карагарен АС1: Янко Георгиев Чакъров АС2: Цветан Гошов Горанов

4-ТИ: Георги Иванов Иванов

СН: Костадин Георгиев Стоичков

19 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч.

ФК Етър ВТ - ФК Литекс Ловеч

ГС: Красимир Маргаритов Кръстев АС1: Владимир Тодоров Ташков АС2: Деян Любомиров Войков

4-ТИ: Борис Борисов Попов

СН: Йордан Веселинов Гулев

19 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч.

Спортист 2009 - Спартак 1918

ГС: Радослав Петров Гидженов АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Васил Стоянов Шавов

4-ТИ: Светослав Иванов Лазаров

СН: Стефан Спасов Иванов

21 ноември 2021 г., неделя, 13:00 ч.

ПФК Монтана 1921 - ПФК Септември Сф

ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Кристиян Ботев Минков

4-ТИ: Михаел Петков Павлов

СН: Владимир Йорданов Владимиров

23 ноември 2021 г., вторник, 14:30 ч.

ОФК Янтра 2019 - ФК Левски Лом 2020

ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Павлин Цветанов Михайлов

4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов

СН: Камен Михайлов Алексиев

23 ноември 2021 г., вторник, 14:30 ч.

ФК Созопол - ПФК Марица 1921

ГС: Никола Павлов Петров АС1: Мартин Тодоров Мачев АС2: Венцислав Бориславов Банчев

4-ТИ: Стилян Стоянов Колев

СН: Борис Димитров Борисов

23 ноември 2021 г., вторник, 14:30 ч.

Ботев Пд II - ЦСКА 1948 II

ГС: Благой Кирилов Манов АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Кирил Валентинов Чакъров

4-ТИ: Денислав Йорданов Сталев

СН: Николай Георгиев Нанев

Topsport.bg


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Локомотив
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Берое
Ботев
Пирин
Лудогорец
Арда
Царско Село
ЦСКА 1948