Александър Тунчев: Днес беше върхът на айсберга за нас

31-10-2021, 19:04

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев коментира победата с 3:1 над ЦСКА.

"В последните няколко мача го правим да играем добре, но днес бе върхът на айсберга. На полувремето си казахме, че трябва да сме по-уверени в завършващата фаза. През първото полувреме също играхме добре, имахме положения. Същото важи и за ЦСКА. След почивката обаче успяхме да вкараме положенията си. Не мога да отлича само защитата, целият отбор се справи отлично в дефанзивен план. Всички играха отлично. Неприятни сцени преди началото на мача. Не трябва да се стига до такива неща.

Четвъртият съдия ни каза, че докато не дойде полиция не трябва да излизаме. Победите дават самочувствие и увереност. Сега ще се порадваме и започваме да мислим за Лудогорец. Това е пореден силен съперник. Победата над ЦСКА няма как да не бъде сладка и ценна, тъй като е втора в историята на "Българска армия", заяви Тунчев.