Антон Карачанаков напомни за себе си с хеттрик за Монтана

19-02-2023, 18:42

Монтана победи Витоша (Бистрица) с 4:1 като гост в мач от 19-ия кръг на Втора лига. В герой за победителите се превърна Антон Карачанаков, който се отличи с три гола.

Домакините откриха резултата чрез Георги Амзин малко след като измина четвърт час игра, но монтанчани се съвзеха след почивката и реализираха четири безответни попадения.

В рамките на 15 минути през второто полувреме Антон Карачанаков направи хеттрик. Той се разписа в 51-вата, 59-ата и 65-ата минута, с което до голяма степен уби интригата в срещата.

В 67-мата Мехди Уамри окончателно сложи точка на спора с четвърти гол за крайното 4:1.

Монтана се укрепи в средата на класираното - осмо място с 28 точки, докато Витоша е на предпоследно място със 17. Лидер е ЦСКА 1948 II с 38 и мач повече.