Антони Здравков: От името на нашия клуб искаме да честитим рекорда на Мартин Камбуров

13-09-2021, 21:31

Треньорът на Царско село Антони Здравков честити рекорда на нападателя на Берое Мартин Камубров. Ето какво каза специалистът:

"През първите 20-25 минути имахме проблеми в организацията на игра във фаза защита. Докато се ориентираме, че Сашо Цветков не играе като крило, а халф. След това нещата се коригираха.

Второто полувреме определено смятам, че нещата се тушираха, мачът се овладя до червения картон, когато нещата преминаха изцяло в ръцете на Берое. Допуснахме много брак в изнасянето и контрола на топката. Това даде предимство на Берое. Говоря за първото полувреме.

Берое разполага с много добри футболисти - с хора, които знаят да контролират и играят с топката, с добри физически данни. Вратарят получи едно виене на свят. Надявам се всичко да е добре с него.

От името на нашия клуб искаме да честитим рекорда на Мартин Камбуров. Нещо, което се случва на 50, 100 години... и аз не знам на колко. Дълъг рекорд, подобрен. Аплодисменти! Браво за постижението", каза Здравков.