Бабунски съкруши Берое и донесе първи успех за Ботев (Враца) от 4 месеца

04-12-2021, 14:31

Ботев (Враца) постигна първата си победа от 4 месеца в efbet Лига! Врачани надвиха Берое с минималното 1:0 в първия мач от 18-ия кръг в първенството.

Единственото попадение в мача бе дело на македонеца Дориан Бабунски, който се разписа с летящ плонж в края на първото полувреме.

Въпреки лошия терен, двата отбора изиграха доста динамичен двубой, който в крайна сметка бе спечелен от домакините. Ботев изигра страхотен мач, бори се мъжки и напълно заслужи трите точки.

Голът, който реши изхода от мача падна в 41-а минута. Юлиан Ненов центрира в наказателното поле и Бабунски се разписа с летящ плонж.

През втората част гостите опитаха да отговорят, но Красимир Костов развенча всички опити на Заралии.

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ РАЗВИ МАЧЪТ ПО МИНУТИ:

С победата врачани събраха 16 точки в актива си и заемат 16-то място в класирането, а Берое остава на 6-та позиция с 24 пункта.