Берое - Локомотив (София) 1:1 (Развой на срещата по минути)

23-07-2022, 19:03

Берое посреща Локомотив (София) в двубой от третия кръг на efbet Лига. Срещата ще се играе днес от 18:30 часа на стадион "Берое" в Стара Загора.

Берое откри новия сезон с група от едва 15 човека, но в крайна сметка постигна успех с 2:1 у дома над Ботев (Враца). Той не бе никак лек и дойде след пълен обрат и победен гол от дузпа в заключителната част на двубоя.

Заралии изиграха много добър мач и седмица по-късно в Кърджали, когато стояха по-добре на терена от отбора на Арда, но в крайна сметка загубиха минимално с гол в началото на втората част.

Футболистите на треньора Станислав Генчев пък също изиграха добър мач срещу ЦСКА в миналия кръг и взеха точка след реми 1:1.

Те бяха близо до победата, но допуснаха изравнителен гол в края. В първия кръг пък Локомотив (София) загуби у дома с 0:1 от Черно море.