БИТКА И ДРАМА В КОМАТЕВО! Ботев и Черно море с хикс след мач с 5 греди

29-02-2020, 16:49

Отборите на Ботев и Черно море не се победиха в Пловдив и приключиха при резултат 1:1 срещата помежду си от 23-ия кръг на българската efbet Лига.

Тя предложи много емоции, пет греди, здрава битка, но не и победител в битката за първата шестица.

След нея гостите от Варна остават седми в класирането с 34 точки и продължават да имат с 4 повече от „канарчетата“, но и да изостават с две от шестия Славия, който е с мач по-малко, защото утре гостува на Левски.

Ботев Пловдив и Черно море имаха сериозни кадрови проблеми, но въпреки това играха нападателно.

Домакините могат да съжаляват повече, тъй като поведоха в резултата, а и звездата им Тодор Неделев направи три фрапантни пропуска.

В добавеното време на двубоя националът опита да вкара гол от центъра, но не сполучи.

Иначе Филип Филипов откри резултата скоро след почивката с дебютния си гол за Ботев, който бе малко куриозен, а Родриго изравни в 78-ата минута.