Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) 0:1 (Развой на срещата по минути)

30-07-2022, 17:25

Ботев (Враца) и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг в мач от четвъртия кръг в efbet Лига. Срещата е днес 18:30 часа на стадион "Христо Ботев".

Още на старта на Първа лига врачани допуснаха загуба от Берое с 2:1. Това не повлия негативно на тима, който в следващия кръг спечели три точки у дома срещу Ботев (Пловдив).

Малко не достигна врачани да си тръгнат с пълния актив и от визитата на Септември (София), но допуснаха изравнително попадение десетина минути преди края.

Локомотив (Пловдив) пък спечели с 2:1 срещу новака Хебър (Пазарджик) в миналия кръг. "Черно-белите" не показват много стабилно представяне от началото на сезона, но благодарение на две домакински победи са в челото на класирането.

В единственото си гостуване до момента, локомотивци загубиха с 0:2 от Лудогорец. Предстоящият мач във Враца ще покаже дали пловдивчани вървят във възходяща линия при Александър Томаш.