Ботев (Пловдив) - Славия 0:0

07-08-2021, 17:34

Ботев (Пловдив) и Славия се изправят един срещу друг в двубой от третия кръг на efbet Лига. Мачът ще се играе днес от 18:45 часа в Коматево.

"Канарчетата" показаха две лица в първите си две срещи за новия сезон. В първия кръг "жълто-черните" се представиха много добре и победиха Пирин (Благоевград) с 2:1 у дома.

Особено през първото полувреме, Ботев игра доста силно и вкара две попадения, с което предреши крайния изход на мача.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Във втория кръг обаче Ботев създаде само един добър шанс за гол и логично загуби гостуването си на Черно море във Варна с резултат 0:2.

Славия пък започна новото първенство с победа над градския си съперник Левски. 26-кратните шампиони поведоха в началните минути на срещата им, но "белите" стигнаха до пълен обрат.

Във втория си мач играчите на треньора Златомир Загорчич не стигнаха до нито един гол във вратата на Царско село, но и не допуснаха такъв в своята.