28-07-2020, 18:56
Спортно-техническата комисия към Българския фубтолен съюс обяви програмата по дати и часове за първите пет кръга от еfbet Лига. Новото първенство в елита ще бъде открито от новака ЦСКА 1948 и ЦСКА, които се изправят един срещу друг на 7-ми август, петък от 20 часа на националния стадион "Васил Левски". По тардиция ще може да наблюдавате всички двубои от родното първенство в каналите на DIEMA XTRA.
БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 28.07.2020 г.
Приема предложената програма от 1-ви до 5-ти кръг на Първа лига и провеждането на срещата за суперкупата на България, както следва:
Есен
Август
Суперкупа на България
02.08 /неделя/
Лудогорец
-
Локомотив Пд
20.30
Диема спорт
І кръг
07.08 /петък/
ЦСКА 1948
-
ЦСКА-София
20.00
Диема спорт
08.08 /събота/
Монтана
-
Арда Кж
17.45
Диема спорт
Ботев Вр
-
Лудогорец
20.00
Диема спорт
09.08 /неделя/
Ботев Пд
-
Локомотив Пд
18.45
Диема спорт
Славия
-
Черно море
21.00
Диема спорт
10.08/понеделник/
Левски
-
Берое
20.00
Диема спорт
11.08/вторник/
Царско село
-
Етър ВТ
20.00
Диема спорт
ІІ кръг
14.08 /петък/
Лудогорец
-
Славия
20.00
Диема спорт
15.08 /събота/
Локомотив Пд
-
Ботев Вр
17.45
Диема спорт
Арда Кж
-
Левски
20.00
Диема спорт
16.08 /неделя/
Етър ВТ
-
Черно море
17.45
Диема спорт
ЦСКА-София
-
Ботев Пд
20.00
Диема спорт
17.08/понеделник/
Царско село
-
Монтана
17.45
Диема спорт
Берое
-
ЦСКА 1948
20.00
Диема спорт
ІII кръг
21.08 /петък/
Славия
-
Локомотив Пд
20.00
Диема спорт
22.08 /събота/
Ботев Вр
-
ЦСКА-София
18.45
Диема спорт
Черно море
-
Лудогорец
21.00
Диема спорт
23.08 /неделя/
Левски
-
Царско село
17.45
Диема спорт
Ботев Пд
-
Берое
20.00
Диема спорт
24.08/понеделник/
Монтана
-
Етър ВТ
18.45
Диема спорт
ЦСКА 1948
-
Арда Кж
21.00
Диема спорт
ІV кръг
28.08 /петък/
Царско село
-
ЦСКА 1948
18.45
Диема спорт
Берое
-
Ботев Вр
21.00
Диема спорт
29.08 /събота/
Арда Кж
-
Ботев Пд
17.00
Диема спорт
Монтана
-
Левски
19.00
Диема спорт
Етър ВТ
-
Лудогорец
21.15
Диема спорт
30.08 /неделя/
Локомотив Пд
-
Черно море
18.45
Диема спорт
ЦСКА-София
-
Славия
21.00
Диема спорт
Приема предложената програма от 1-ви до 5-ти кръг на Втора лига, както следва:
Есен
Август
I кръг 18.00 часа
07.08 /петък/
Хебър Пз
-
Пирин Бл
17.45
Диема спорт
Лудогорец ІІ
-
Миньор Пк
19.00
08.08 /събота/
Струмска слава
-
Септември Сф
Дунав Рс
-
Витоша Бистр
Янтра Гб
-
Кариана
Спортист Своге
-
Локомотив Сф
Септември Сим
-
Литекс
19.00
Созопол
-
Добруджа
19.00
Локомотив ГО
-
Нефтохимик 1962
20.00
II кръг 18.00 часа
14.08 /петък/
Миньор Пк
-
Спортист Своге
17.45
Диема спорт
15.08 /събота/
Септември Сф
-
Нефтохимик 1962
Локомотив Сф
-
Локомотив ГО
Добруджа
-
Лудогорец ІІ
Кариана
-
Септември Сим
Струмска слава
-
Дунав Рс
Литекс
-
Созопол
19.00
Витоша Бистр
-
Хебър Пз
19.00
Пирин Бл
-
Янтра Гб
20.00
III кръг 18.00 часа
19.08 /сряда/
Янтра Гб
-
Витоша Бистр
18.00
Диема спорт 2
Дунав Рс
-
Септември Сф
Хебър Пз
-
Струмска слава
Спортист Своге
-
Добруджа
Септември Сим
-
Пирин Бл
19.00
Созопол
-
Кариана
19.00
Лудогорец ІІ
-
Литекс
19.00
Локомотив ГО
-
Миньор Пк
20.00
Нефтохимик 1962
-
Локомотив Сф
20.00
IV кръг 18.00 часа
23.08 /неделя/
Миньор Пк
-
Нефтохимик 1962
Добруджа
-
Локомотив ГО
Струмска слава
-
Янтра Гб
Дунав Рс
-
Хебър Пз
Литекс
-
Спортист Своге
19.00
Витоша Бистр
-
Септември Сим
19.00
Пирин Бл
-
Созопол
20.00
24.08/понеделник/
Кариана
-
Лудогорец ІІ
25.08/вторник/
Септември Сф
-
Локомотив Сф
18.00
Диема спорт
V кръг 18.00 часа
28.08 /петък/
Лудогорец ІІ
-
Пирин Бл
19.00
29.08 /събота/
Хебър Пз
-
Септември Сф
Янтра Гб
-
Дунав Рс
Спортист Своге
-
Кариана
Септември Сим
-
Струмска слава
19.00
Созопол
-
Витоша Бистр
19.00
Локомотив ГО
-
Литекс
20.00
Нефтохимик 1962
-
Добруджа
20.00
31.08/понеделник/
Локомотив Сф
-
Миньор Пк
18.00
Диема спорт
БФС си запазва правото на промени в програмата и в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.