Веселин Великов: Успехът ни е чудесен, никой досега не бе вкарвал 4 гола в Радомир

17-10-2021, 13:21

Треньорът на Етър - Веселин Великов остана много доволен от победата на тима му над Струмска слава с 4:1.

"Болярите" оглавиха еднолично класирането след издънките на Хебър и Спартак, като водят с 38 точки - 3 повече от пазарджиклии и с 4 пред варненци.

"Никой досега не бе вкарвал 4 гола в Радомир, успехът ни е чудесен! Вкараха ни глупав гол след дузпа, която сами си направихме, и ни прекъснаха серията без допуснат гол, но най-важното е, че победихме, и то убедително.

Имахме и още положения, ударихме и греда. Първото полувреме владеехме повече топката, през втората част след 2:0 заложихме на контри. Резултатите в кръга са добри, вече водим с 3 точки на "Хебър" и 4 на "Спартак" (Вн).

Нашият резултат е перфектен, но сега е много важно да бием в следващия мач у дома "Септември". Вече мисля изцяло за този мач", каза Великов.