ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Берое – ЦСКА в Стара Загора, Тиаго на пейката за гостите (СЪСТАВИ)

21-03-2021, 13:03

Берое е домакин на ЦСКА в един от най-ключовите мачове от 22-ия кръг на efbet Лига, след който двата отбора ще имат 3 седмици почивка заради паузата в първенството.

Срещата на стадиона в Стара Загора стартира в 14:15 часа и дава шанс на гостите от София да съкратят изоставането от лидера Лудогорец, фиксирал реми с Царско село в събота.

В момента разликата между двата отбора на върха в класирането е 9 точки в полза на разградчани.

Наставникът на „червените“ Бруно Акрапович не може да разчита на Георги Йомов и Тибо Вион.

Берое пък ще опита да спре серията си от 5 мача без победа с втори успех през пролетта, а дали ще успее – предстои да разберем.

Главен съдия на мача е Драгомир Драганов с асистенти Мартин Димитров и Димо Вълчев.

Четвърти рефер е Радослав Гидженов, дежурен делегат - Георги Георгиев, докато Йордан Сталев е съдийски наблюдател.

Двубоят е пряко в ефира на Диема спорт и ще бъде проследен от Novsport.com посредством чат-коментар в реално време, докато нашите посетители могат да гледат Берое – ЦСКА на живо ТУК.