ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Левски - Царско село (1:0)

24-11-2019, 18:30

Левски и Царско село се изправят един срещу друг в двубой от 17-ия кръг на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов" с начален час 17:45.

И двата тима записаха загуби в последния кръг. "Сините" отстъпиха като гости на Ботев в Пловдив, а новакът в елита загуби от Дунав.

Насиру Мохамед, Найджъл Робърта и Франко Мазурек ще бъдат на разположение на Петър Хубчев. Нашименто е под въпрос, а Станислав Костов и Илия Юруков контузени, но нападателят отново тренира с отбора.

Наставникът на Царско село Никола Спасов заяви, че целта пред отбора е да събере 20 точки до зимната пауза. В момента тима има 15 точки. До края на полусезона освен с Левски има мачове с Ботев (Пд), Етър и Берое.

Спасов няма проблеми с контузени и наказани и ще пусне на терена оптимален състав в търсене на поне точка от "Герена".

В първия двубой между двата тима "сините" вкараха двата най-късни от всичките си 32 гола в първенството - Робърта се разписа в 88-ата минута и 51-вата секунда, Станислав Иванов - в 90-ата минута и 32-рата секунда.

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

ЛЕВСКИ: 1. Миятович, 20. Миланов, 22. Рейш, 5. Ейолфсон, 4. Горанов, 70. Райнов, 23. Тиам, 99. Иванов, 7. Паулиньо, 9. Алар, 17. Робърта

ЦАРСКО СЕЛО: 30. Пласид, 25. Й. Минев, 14. В. Минев, 2. Карбониери, 3. Кавдански, 17. Даскалов, 6. Георгиев, 20. Юсеин, 8. Ната, 93. Кордейро, 11. Анту

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК

Novsport.com ще проследи на живо срещата чрез чат-коментар

ЧАТ-КОМЕНТАР

1 мин. Начало на мача!

4 мин. Втори фаул и на Даскалов в мача.nГоранов остава да лежи на земята. Футболистът на Царско село е предупреден неофициално от съдията.

7 мин. Андерсон достига до възможност за изстрел. Шутира в тялото на бранител.

11 мин. Тиам спира Антуи далеч преди той да се е приближил до пределите на полето на Миятович.

20 мин. Центриране на Миланов в полето на Царско село. Ейолфсон засича подаването с глава. Кълбото минава над напречната греда.

27 мин. ГООООЛ!!! Попадение на Робърта! Разбъркване пред Пласид, той успя да играе с топката след изстрел на Иванов, но при добавката си Робърта беше безупречен. "Сините" излизат напред в резултата!

33 мин. Груб фаул на Минев срещу Паулиньо.