ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Левски посреща Царско село на "Герена"

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Левски посреща Царско село на

24-11-2019, 16:16

Левски и Царско село се изправят един срещу друг в двубой от 17-ия кръг на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов" с начален час 17:45.

И двата тима записаха загуби в последния кръг. "Сините" отстъпиха като гости на Ботев в Пловдив, а новакът в елита загуби от Дунав.

Насиру Мохамед, Найджъл Робърта и Франко Мазурек ще бъдат на разположение на Петър Хубчев. Нашименто е под въпрос, а Станислав Костов и Илия Юруков контузени, но нападателят отново тренира с отбора.

Наставникът на Царско село Никола Спасов заяви, че целта пред отбора е да събере 20 точки до зимната пауза. В момента тима има 15 точки. До края на полусезона освен с Левски има мачове с Ботев (Пд), Етър и Берое.

Спасов няма проблеми с контузени и наказани и ще пусне на терена оптимален състав в търсене на поне точка от "Герена".

В първия двубой между двата тима "сините" вкараха двата най-късни от всичките си 32 гола в първенството - Робърта се разписа в 88-ата минута и 51-вата секунда, Станислав Иванов - в 90-ата минута и 32-рата секунда.