ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Царско село – Ботев (Враца) в София (СЪСТАВИ)

18-09-2020, 17:38

Отборите на Царско село и Ботев (Враца) откриват шестия кръг на efbet Лига.

Преди началото на срещата в 18:45 часа домакините от София са на четвъртата позиция във временното класиране с 9 точки, докато гостите имат едва 4 и са на 12-о място.

Столичани са без допуснат гол в елита от 450 игрови минути, макар да са отбелязали само четири попадения в петте си мача до момента.

Въпреки това, възпитаниците на Любослав Пенев имат с пет точки повече, отколкото на същия етап през миналия сезон.

Врачани са без успех в последните 4 двубоя, след като започнаха с гръмкото 3:1 над шампиона Лудогорец.

Ботев загуби и двете си визити през сезона, допускайки 8 гола – шест от Берое и два от Локомотив Пловдив.

Отбраната е втората най-пропусклива в елита – 11 допуснати попадения, като Етър има повече – 12.

Мачът Царско село – Ботев (Враца) е пряко в ефира на Диема спорт и Novsport.com ще проследи развитието на резултата в реално време, докато нашите посетители могат да гледат двубоя на живо ТУК.