Гонзо блести за ветераните на Локомотив (Пловдив)

19-11-2020, 21:28

Ветераните на Локомотив Пловдив са областни шампиони за шести пореден път. "Черно-белите" победиха Асеновец в Асеновград и станаха отново първенци на областта. Георги Иванов и Георги Мечечиев отбелязаха двете попадения за крайното 2:0. В предишните два кръга възпитаниците на Ганчо Пеев елиминираха Марица Пловдив и Ботев Пловдив.

Мачът започна отлично за "смърфовете".Те поведоха още в 5-ата минута, когато Гонзо засече с глава центриране на Георги Мечечиев. До края на полувремето двамата участваха в няколко опасни атаки, а добри възможности се откриха и пред Ванчо Траянов и Стойчо Драмов.

В 48-ата минута силен шут на Ванчо Траянов срещна напречната греда на Асеновец. Минута по-късно Георги Мечечиев се разписа и покачи на 2:0. Последва изстрел на Стойчо Драмов, но стражът на домакините изби в гредата и улови.

Локомотив се класира за следващата междуобластна фаза, която ще се проведе в началото на следващата година.

Отборът на Локомотив: Стоян Колев, Георги Мечечиев, Николай Костов, Спас Топузов, Иво Костадинов, Стойчо Драмов, Филип Георгиев, Ванчо Траянов, Левон Апкарян, Георги Иванов, Красимир Димитров (Стоян Ламбов, Тодор Димов, Георги Марчев).