ДЕЛИРИУМ В СТАРА ЗАГОРА: Берое удари за минути Локо Пд

28-02-2020, 19:23

Берое продължи впечатляващото си представяне след зимната пауза.

Възпитаниците на Димитър Димитров записаха четвърта поред шампионатна победа, надделявайки у дома над Локомотив (Пловдив) с 2:0 в първия мач от XXIII кръг на българската efbet Лига.

Гостите не бяха инкасирали попадение от почти 550 игрови минути, но допуснаха две в рамките само на 4 и регистрираха първа загуба в елита от ноември насам.

Домакините стигнаха до успеха заслужено, защото през първото полувреме определено надиграха объркания съперник и взеха трите точки след попадения на Гаюс Макоута и Мартин Камбуров.

Новото попълнение откри резултата с истински шедьовър малко преди почивката, а скоро след това Императора отново наказа бившия си тим, реализирайки от дузпа своя гол №230 в елита на България.