Дисциплината в Левски куца

29-08-2021, 12:57

От началото на сезона Левски има голям проблем с дисциплината на футболистите си, пише "Тема спорт". Срещу Берое още преди почивката бе изгонен Христофор Хубчев, който реализира дебютния си гол със "синята" фланелка. Така във втори пореден мач столичани останаха с човек по-малко, при това през първото полувреме.

В петия кръг отборът падна с 1:3 от Ботев (Пловдив). Канарчетата откриха в самия край на първата част от дузпа, която бе направена от Патрик-Габриел Галчев. Десният бек дори бе изгонен в тази ситуация.

От началото на кампанията срещу Левски са отсъдени и три 11-метрови наказателни удара. На "Георги Аспарухов" такъв получи Арда, който спечели с 2:0. Във Враца дузпа бе отсъдена и за местния Ботев, който също спечели с 2:0.

Видно е, че треньорският щаб на "сините" трябва да обърне внимание на футболистите да внимават с нарушенията, още повече че от този сезон на всички двубои има ВАР.