Дубълът на Локо (Пловдив) надви Сливен с 9 души, масов бой след края на мача

15-08-2022, 08:27

Дублиращият отбор на Локомотив (Пд) победи като гости Сливен. В мач от II кръг на Трета лига - Югоизток "смърфовете" се наложиха с 1:0.

След равностойно първо полувреме, преминало при непрестанен дъжд, през второто Локомотив натисна и създаде няколко опасности. Това даде резултат в 70-ата минута. Далечен изстрел на Теодор Фърков намери целта за 0:1. Последваха няколко пресилени съдийски решения - първо Даниел Маджаров получи директен червен картон, а малко по-късно и Иван Арамазов бе изгонен. Това принуди "смърфовете" да се бранят в последните минути, но все пак успяха да запазят аванса си.

Секунди след края се стигна до масов бой между двата отбора, като играч на домакините получи червен картон.