Дубълът на на Ботев (Пловдив) не се даде на Клаудиу Кешеру и Лудогорец II

09-08-2021, 22:14

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) изигра впечатляващ мач и завърши 3:3 при визитата на Лудогoрец. Срещата от 4-ия кръг на Втора лига се игра на базата на "зелените" в Разград.

Момчетата на Стефан Стоянов се представиха впечатляващо срещу своя опонент, който бе подпомогнат от множество играчи от мъжкия тим, сред които Кешеру и Текпетей.

Мачът започна лошо за пловдивчани и до 20-ата минута Лудогорец водеше с 2 гола с попадения на Найденов и Кешеру.

До почивката ботевистите осъществиха изумителен обрат, като в рамките на 15 минути вкараха три гола чрез Никола Гелин, Иван Василев и Емил Колев.

В самото начало на втората част тимът на Лудогорец възстанови равенството с нов гол на Кешеру. Пловдивчани се държаха като равен със своя съперник и не изпаднаха в глуха защита, като в края на мача имаха ситуации и за пълен успех.