ЕКСПРЕС "ЛОКОМОТИВ" ЛЕТИ КЪМ EFBET ЛИГА! "Червено-черните" с втора победа

ЕКСПРЕС

15-08-2020, 19:52

Локомотив (София) продължава отличното си представяне във Втора лига и след успеха с 2:0 над Спортист (Своге) на старта на сезона, „железничарите“ победиха днес със същия резултат Локомотив (ГО). Валентин Николов изведе столичани напред в 39-ата, а Наско Милев подсигури трите точки за Локомотив в 69-ата.

Лудогорец II е вторият тим, който събра 6 точки в двата си мача. Разградчани се наложиха с минималното 1:0 при визитата си на Добруджа. Единственото попадение в двубоя отбеляза Георги Чукалов в 8-ата минута.

В другите две срещи от 18:00 часа победи записаха Септември (София) и Кариана (Ерден). Столичани разбиха с 3:0 Нефтохимик Бургас, а със същия резултат Кариана се наложи над гостуващия Септември (Симитли).

В момента се играят Литекс – Созопол и Витоша – Хебър. В Ловече резултатът е 1:1, докато бистричани и пазарджиклии все още не са си отбелязали след 45 минути игра.

В 20:00 стартира Пирин Бл – Янтра.