Желко Копич: Дано играем така и срещу ЦСКА

15-10-2022, 19:18

Треньорът на Ботев (Пловдив) - Желко Копич коментира победата на неговия тим над Пирин (Благоевград) с 3:1. Ето какво каза той след срещата от 14-ия кръг на efbet Лига:

"Най-важното беше, че вкарахме повече голове от съперника. Контролирахме добре мача, отбелязахме голове, имахме възможности. През второто полувреме започнахме по същия начин, имахме голови възможности и сме доволни.

Опитваме се да правим това през всеки мач, да пресираме с голям брой футболисти и да не даваме възможността на съперника да играе. Не можехме да играем по този начин в продължение на 90 минути. През второто полувреме имахме своите проблеми, но съм доволен.

Искам от моя отбор да играе по същия мач и срещу ЦСКА, както и срещу който и да е друг съперник. Ние сме с 4 поредни успеха вкъщи, въпреки че имаме проблем като гост. Виктор Генев ще се завърне срещу ЦСКА, това е добре за отбора", каза Копич.