Загорчич: Мисля, че може да продължим

Загорчич: Мисля, че може да продължим

Novsport

26-07-2018, 00:40

Оптимист съм и мисля, че можем да продължим, обяви треньорът Славия Златомир Загорчич наофициалната пресконференция преди утрешното гостуване на на Хайдук (Сплит) в мач от втори квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят между двата тима е от 19:00ч. а главен съдия ще бъде румънецът Ищван Ковач.

“Хайдук изигра контролните си срещи срещу доста силни отбори. Всеки треньор иска неговият отбор да побеждава. Оптимист съм и . Хайдук е фаворит, а Славия не е играл евротурнири от доста години, което е от значение", отбеляза Заги. 

"Футболистите ми са запознати с обстатновката в евротурнирите и това им дава предимство. Очаква ни тежък мач. Гледах отбора на Хайдук и това, което видях, мога да кажа, че са много добър отбор, играят агресивно, правят преса по целия терен. Също така разполагат с добри футболисти, които имат търпение да владеят топката. Резултатите им го показват ”, добави той.

Източник: Novsport

Последни новини