Златомир Загорчич: Изиграхме перфектно второ полувреме, ще има много смени за мача с ЦСКА

02-09-2022, 22:56

Треньорът на Славия - Златомир Загорчич сподели говори след победата на тима му с 2:1 над Локомотив (София) в дербито от деветия кръг на efbet Лига. Ето какво каза той:

"Доволен съм и от първото полувреме. Направихме само една грешка от статично положение. Допускаме вече 3-4 гола от статични, но трябва да изчистим тези грешки. Изиграхме перфектно второ полувреме. Надявам се, че за другите мачове ще изчистим грешките.

В следващия мач отиваме срещу ЦСКА, за да направим нещо. Трудно е, когато останеш без двама добри футболисти. Всички момчета в отбора заслужават да играят, да стартират. Ще има много смени и ротации. Трябва да продължават да тренират", каза Загорчич.