Иван Колев: Съжаляваме за изпуснатите положения

22-10-2021, 19:19

Треньорът на Локомотив (София) Иван Колев говори след загубата на "железничарите" от Царско село (0:2). Ето какво каза той:

"Съжаляваме за изпуснатите положения. Този мач показа, че футболът не е много справедлива игра. През първото полувреме се представихме по-добре в защита. През второто полувреме, когато подобрихме играта си в атака, получихме два гола по нелеп начин.

Нещата в това отношение стават тревожни. Имахме две греди. Това е въпрос на късмет. Ако бяхме отбелязали тези голове, резултатът щеше да е съвсем друг. С цялото ми уважение към отбора на Царско село, реално второто полувреме нямаха нито едно друго положение освен двата гола.

Когато си загубил, няма значение. Ние трябва да си направим изводите за нас. Нашият терен е нашият дом. Това дава психологическо предимство", каза Колев.