ИЗВЪНРЕДНО: Начо Монсалве е със съмнение за счупени ребра

13-03-2021, 21:03

Защитникът на Левски Начо Монсалве е със съмнение за счупени ребра, информира dsport. Той пострада през първото полувреме на двубоя с Ботев Враца (3:1) и все още не е ясна окончателната дигноза, която се определи колко време той ще отсъства от терените.

В 25-ата минута на срещата вратарят на врачани Красимир Костов и Начо Монсалве се сблъскаха.  Вследствие бранителят остана на земята, като видимо изпитваше сериозна болка и се наложи да бъде изнесен на носилка и откаран с линейка в болница.

Въпреки претенциите от страна на „сините“ за нарушение на Костов главният съдия Владимир Вълков не отсъди дузпа.

Така испанецът е поредният контузен в състава на Левски. Травми лекуват още Ребин Сулака, Драган Михайлович, Файсал Рерас, близнаците Цоневи, Андриан Краев и Стивън Петков.