Илиан Илиев: Искаме да спечелим всички мачове

05-05-2021, 19:55

Треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира победата с 3:1 над Ботев (Пловдив).

"Първите 35 минути бяха много добри. Изключваме грешката при гола. Ботев малко ни затрудни, когато смени схемата, но бързо намерихме пространствата. През втората част искахме да контролираме повече мача, а не да спрем да играем. Сега са важни трите точки, така че сме доволни от старанието на футболистите. Както се казва, късметът обича по-силният, а днес смятам, че бяхме по-добрият отбор. Искаме винаги да се представяме добре. Публиката оказа влияние, след като се върна на стадиона.

На почивката казахме да се успокоим, тъй като ако бяхме тръгнали да атакуваме, то Ботев щеше да ни нарани. Важни три точки, сега въпросът е, че съдията вдигна картони на важни играчи с картони. Ще влизат други да вършат работата. Всеки един противник от тази четворка ще е трудно. С Царско село направихме два оспорвани мача през годината, а и този няма да е лесен, но нека се види какво ще направят в днешния си мач. Искаме да спечелим всички мачове, но трябва да положим усилия. Увереността ще дойде, когато и практически сме седми", заяви Илиев.