Локомотив (Пловдив) с позиция след мача с ЦСКА

04-03-2023, 22:27

От Локомотив (Пловдив) побързаха да отговорят на ЦСКА. Двата тима не излъчиха победител в сблъсъка помежду си по-рано днес, като срещата на "Българска армия" завърши при резултат 1:1. Домакините обаче бяха много недоволни от съдията Драгомир Драганов, като дори поискаха той повече да не свири техни мачове.

Ето какво отговориха от Локомотив на официалната си страница във "Фейсбук":

"Уважаеми колеги от ЦСКА, измина поредната футболна среща с вас, която бе изпълнена с редица дискусионни решения и отсъждания. Нашето желание е да не влизаме в полемики и всичко да се решава на терена, а не да се "мери" след мача коя ситуация за дузпа е стопроцентова и коя не. В 87-ата минута бе отсъдена такава за вас, която не оспорваме, но и нарушението срещу Димитър Илиев в 36-ата минута е 100% наказателен удар, който не бе отсъден!

Локомотив държи да не се прехвърлят отсъжданията на съдиите върху футболистите!

Локомотив винаги е бил за честната игра!"