Лудогорец - Септември 1:1, Тисера възстанови равенството, 3 ключови намеси на ВАР през първата част

30-10-2022, 18:37

Лудогорец (Разград) се изправя срещу Септември (София) в среща от 16-ия кръг на efbet Лига. Двубоят стартира в 17:45 часа на стадион "Хювефарма Арена". До момента "орлите" заемат второто място с 32 точки с два мача по-малко от ЦСКА, който оглавява класирането с 37 пункта. Септември пък е на 11-та позиция с 13 точки.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Определено футболистите на Анте Шимунджа са еднолични фаворити, но се очаква той да заложи на по-експериментален състав, тъй като разградчани гостуват на Рома в четвъртък, в изключително важен мач, който ще предопредели кой ще продължи в следващата фаза на Лига Европа.

Домакините са в серия от 3 поредни победи в елита, докато Септември също бележи прогрес, като в предходния кръг срази Пирин с 4:1, а преди това завоюва точка срещу Левски. Двата отбора вече премериха сили в първия мач от първенството, когато Лудогорец надделя с 3:0 на стадион "Васил Левски".