НА ЖИВО В NOVSPORT: Двубоите от Втора лига, Хебър и Кариана громят с по 4:0

12-09-2020, 18:50

Лидерът във Втора лига Локомотив (София) и Добруджа дадоха началото на 6-ия кръг в четвъртък, когато столичани записаха класическа победа с 3:0 като гости и вече имат преднина от шест точки пред втория Кариана (10).

Днес се играят още пет срещи от кръга.

Първите три от тях вече завършиха, като тази между Струмска слава и Созопол не предложи попадения.

За сметка на това обаче в останалите две домакините се наложиха с категоричното 4:0.

Кариана разби в Ерден гостуващия Локо ГО, който остана без успех, с 4 загуби и 2 равенства, след три попадения през първото полувреме и едно през второто.

Хебър също се поздрави с изразителен успех, надделявайки с 4:0 над Янтра в Пазарджик. С хеттрик за домакините се отличи братът на Божидар Краев - Андриан, който се разписа на два пъти преди и веднъж след почивката.

Останалите два мача от деня са от 19:00 часа.

По традиция Novsport.com следи в реално време резултатите на всички двубои.