НА ЖИВО В NOVSPORT: Лудогорец - Арда 1:0

22-09-2019, 20:50

Лудогорец посреща новака Арда в мач от Днес от efbet Лига. Срещата в Разград започва в 20:15 часа.

Само при успех домакините ще си върнат първото място в класирането, което се заема от Левски след снощната победа с 2:0 над Славия.

Очаква се треньорът на "орлите" Станислав Генчев да даде почивка на част от играчите, постигнали успеха с 5:1 срещу руския гранд ЦСКА М в четвъртък.

Под въпрос до последно ще бъде звездата на гостите Спас Делев, който днес навършва 30 години. Треньорът Стамен Белчев със сигурност няма да разчита на контузения Осман Ахмед.

Очаква се Белчев да избере затворен вариант на игра и отборът му да се опита да действа на контраатаки срещу фаворита Лудогорец.