Невидим фаул! Ощетиха брутално Ботев (Пд) в Разград (ВИДЕО)

23-10-2022, 20:11

Отборите на Лудогорец и Ботев (Пловдив) играят при резултат 0:0 до почивката в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Първата част беше белязана със скандално решение на рефера Иво Андреев и съдиите във ВАР стаичката.

"Канарчетата" вкараха още в 11-ата секунда чрез Мохамед Брахими, който материализира потресаваща грешка на орлите, но реферът Андреев получи сигнал и отиде да гледа игрова ситуация преди гола. А именно момента, в който Елвис Ману чуква и отнема топката на Мануел Шоу от Лудогорец без да извършва каквото и да е нарушение срещу него. Съдията обаче видя друго.

Трябва да се отбележи, че ситуацията е почти идентична на онази, в която на "жълто-черните" бе отменен гол на "Герена" за несъществуващ фаул срещу Цунами от Левски при ситуация, която както и днес бе точно преди вкарването на попадение от футболист на "канарчетата".