Николай Киров: За пореден мач през първата част тръгваме лековато

26-02-2023, 17:09

Треньорът на Берое - Николай Киров разкри къде неговият отбор е срещнал трудности в мача с Ботев (Пловдив). Заралии загубиха с минималното 0:1 в Коматево.

"Трябва да отбележим гол. Нашите удари през втората част минаваха далече от противниковата врата. Имахме един или два точни удара. Отбелязаха ни попадение на контраатака. Лошото е, че за пореден мач през първата част тръгваме лековато, а през второто полувреме искаме да наваксаме нещата, но не всеки път се получава.

Спрямо резултата търсим съответните промени. Надявам се през следващата седмица да имаме малко повече опции. При негативен резултат имаме малко опции за реакция. Работим върху изглаждането на взаимовръзките в самия състав.

Не съм доволен от взаимодействията, почти нямаше комбинация. Повече разчитахме на стрелба от далечно разстояние, а имахме възможност за комбиниране. Днес ситуациите пред нашата врата дойдоха след наши атаки. При бърз преход на противника от фаза защита в атака не реагираме добре", каза Киров.