От Миньор подават жалба, имало ''посещение'' в съдийската стая в мача с Етър

14-04-2023, 21:02

От Миньор (Перник) обявиха, че ще подадат жалба до Комисията по феърплей и етика към Българския футболен съюз. Перничани твърдят, че на почивката на мача на "чуковете" с Етър (0:2) съдийската стая е била посетена от търновския съдия Георги Давидов.

"ФК Миньор (Перник) ще подаде жалба до Комисията по феърплей и етика. На полувремето при резултат 0:0 в съдийската стая влезна търновският съдия Георги Давидов. Свидетели на случката бяха делегата на срещата г-н Георги Ковачев, съдийският наблюдател Радостин Станев както и цялата охрана пред стаята.

Ние смятаме че е недопустимо подобно посещение в съблекалнята на съдиите по време на мач и се надяваме, че комисиите към БФС ще реагират подобаващо. Молим за изясняване на случая! Днес, въпреки загубата, нашият отбор даде шанс на доста млади футболисти, които се държаха като равен с равен до последния съдийски сигнал", гласи съобщението на Миньор във Фейсбук.