Павел Върба: В четвъртък ни чака малко по-различен двубой

15-02-2020, 20:06

Треньорът на Лудогорец Павел Върба коментира успешния си официален дебют начело на тима.

Разградчани се наложи с 6:0 над госта си Ботев (Враца) при подновяването на срещите от шампионата.

"Този резултат за съперника вероятно е жесток. Но напълно заслужено спечелихме днес.

Търсихме до последния възможен момент гола. Поздравявам футболистите си.

В четвъртък ни чака малко по-различен двубой. Но такъв резултат ще мотивира допълнително футболистите. Чакаме срещата с Интер. Те се борят за титлата в Италия. Ще разчитаме на помощта на феновете ни. Това ще е истински празник за нас.

Видях тази вечер това, което исках да видя. Активност, много положения, но и висока успеваемост.

Гледах мача между Левски и ЦСКА. Видях два солидни отбора, които са ни основателни конкуренти. Но в първата част на таблицата не са само тези два отбора. Мачовете ще ги конкретизираме в края на сезона".