Петев: Полученият гол ни събуди

03-05-2023, 23:17

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев остана задоволен от победата с 2:1 над Берое. Специалистът продължава безпогрешната си серия начело на "орлите" след завръщането си в Разград.

"Мисля, че изиграхме слабо първо полувреме, в което бяхме бавни и мудни. Не се получаваше това, което имахме като замисъл. Този гол, който получихме, ни събуди.

Успяхме да го върнем и през второто полувреме доминирахме и спечелихме", заяви специалистът минути след края на мача в Разград.

"За наша радост за момента ни се получава. Статичните положения са част от футбола. Можеш от един тъч да победиш, можеш от един корнер да победиш. Важното е да използваме всяко положение, за да вкараме гол.

Поздравявам момчетата, продължаваме да работим и да се готвим за следващия мач", завърши Петев.