Попадийн: Целта е шестицата и имаме сили да я постигнем

03-03-2021, 17:44

„Разочарован съм, честно казано.“

Това каза защитникът на Царско село Христо Попадийн след загубата от Лудогорец с 1:2 в турнира за Купата на България.

„Проспахме първото полувреме! След това върнахме един гол, отмениха ни гол, говорихме си, че момчето не е било в засада, но не сме го гледали още на повторение. Пропуснахме да направим живота на Лудогорец по-черен“, посочи бившият футболист на Дунав и Славия, който бе запитан защо Царско село не започна добре срещата.

„За първи път играхме в тази формация, може би това ни попречи в първите минути. Българското първенство е доста трудно, особено за чужденците. Тук футболът е по-силов, бързо трябва да играеш с топката, за чужденците понякога е трудно. Г-н Пенев ни каза да се успокоим, ние сме отбор, който всеки кръг създава неприятности на отборите, непредвидими сме. Царско село играе хубав футбол, това е една от причините да дойда тук. Целта е шестицата и имаме сили да я постигнем. Миналия сезон за Славия беше един от най-добрите за отбора, вече не съм там и не ме интересува какво се случва в кухнята им, това са техни проблеми. Надявам се да ги победим", допълни Попадийн.