Празник в Коматево! Ботев разби на пух и прах Царско село

23-05-2021, 22:20

Ботев (Пловдив) победи Царско село с 5:0 в мач от efbet Лига. Публиката в Коматево остана доволна от видяното, защото домакините се забавляваха на терена и вкараха попадения достойни за класацията "Гол на сезона".

ТОПСПОРТ проследи мача на живо:

Шоуто на "жълто-черните" започна в 32-ата минута, когато Атанас Илиев отбеляза дежурния си гол. Домакините бяха по-добрият отбор на терена, но същинската част започна след почивката.

Иванов си отбеляза автогол (58'), след като топката се отби в гредата и се удари в главата му. Стражът на Царско село беше безпомощен и в 68-ата  минута, когато Рабей стреля красиво от далеч.

Ударът му обаче ще остане забравен заради шедьовъра на Току в 88-ата. Ганаецът изпрати снаряд с външен фалц, който директно попада в YouTube компилациите.

Крайното 5:0 оформи резервата Сисе в 90-ата минута а съдията Драганов видя достатъчно и свири края без нито секунда продължение.

Така Ботев завършва на 10-о място с 32 точки, а Царско село на 9-о с 37.