РАДОСТ В "НАДЕЖДА": Локо (Сф) надви "черната си котка" Струмска слава

РАДОСТ В

25-10-2020, 16:25

Локомотив (София) си върна върха във Втора лига, след като победи у дома в среща от 11-ия кръг Струмска слава с 3:2. След спечелените три точки "железничарите" са лидери във втория ешалон с 25 пункта.

Николов откри за гостите в 12-ата минута, но Локо обърна с попадения на Александров в 32-ата минута и Диков в 45-ата. В продължението на първото полувреме обаче Аспарухов изравни доста изненадващо.

Край на спора сложи Диков, който се разписа в 62-ата минута.

След инфарктното си отпадане срещу Берое за Купата на България в друг мач от кръга Пирин показа характер и стигна до успех с 2:0 при визитата на Добруджа. Той дойде след автогол на Дончев в 40-ата минута и попадение на Георгиев в 54-ата.

В другия ранен мач днес пък Спортист (Своге) спечели битката на новаците срещу Янтра с 1:0 след гол от дузпа на Костадинов.

От 14:30 часа:

Добруджа - Пирин (Благоевград) 0:2 (СЪСТАВИ)

0:1 Дончев (40, автогол)

0:2 Георгиев (54)

Спортист (Своге) - Янтра (Габрово) 1:0 (СЪСТАВИ)

1:0 Костадинов (37, дузпа)

Локомотив (София) - Струмска слава 3:2 (СЪСТАВИ)

0:1 Николов (12)